KONST / Litografier / Litografi 14534452
nr 1453 4452
Henri de Toulouse-Lautrec
(1864-1901), Frankrike
Litografi, Efter, ej signerad. Bildmått: 43x35, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:47:30
4/3 18:43:45
Henri de Toulouse-Lautrec
Läs mer om Henri de Toulouse-Lautrec